Terk mi Edildik !
O çileli ama derslerle dolu Hicret yıllarımda Medine-i Münevvere’de yaşayan Mübarek ve Muhterem Zekeriya Üstadıma “Muhterem hocam, bu asrın Müslüman kullarını Allah niçin terk etti! Niçin Biz Müslümanları Düşmanlarının kucağına bıraktırdı! Niçin arş-ı alayı titreten zulümlere, işgallere izin veriyor!“ diye sordurdum!

Merhum Üstat, Buharalı Seyyid Zekeriya Efendinin “Evladım! Bu nasıl soru! Bu nasıl düşünce! Allah, kendisine Kulluk yapan Müslüman Kullarını hiç Düşmanlarına terk eder mi! İslam Düşmanlarına teslim eder mi! Asrımızın Müslümanları Bizler, Allah’ı terk ettiğimiz için, terkedildiğimizi zannediyoruz! ” cevabı suratıma müthiş bir tokat oldu!

Evet! Allah bizi asla terk etmedi! 

Biz O’nu ve yolu İslam İlkelerini terk ettik. 

Ve Haramlarını helallaştırdık! Helallerini yasakladık! 

O’nun Hayat veren Rahmani İlkeleri yerine, Şeytan ve yandaşlarının ilke tuzağıyla kurdukları hileleri tercih ettik! Yasallaştırdık.

Allah’ın “Hristiyan ve Yahudiler kendi Dinlerine girinceye kadar asla sizden razı olmazlar”  ”Ey İman edenler! Müminleri bırakarak, kâfirleri asla dost kabul etmeyin “ buyruklarını terk ettik!

Allah’ın Bize Tek Önder olarak sunduğu Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimiz ve izinden gidenleri terk ederek, Mao, Stalin gibi cüce leşleri devleştirdik!

Tüm Müslüman Coğrafyasındaki her türlü Zulüm, ihanet ve İşgaller, Biz sözde Müslümanlar özde Müslüman oluncaya ve terk ettiğimiz İslam Düzenine dönünceye kadar asla kalkmayacak!

Kendisini ve İlkeleri İslam Düzenini Terk ettiğimiz Allah’ın yerine, uydurulan ve hayali izlerinden gidilen Mal, Makam, Şahıs vs. gibi sahte ilahları kalbimizden, evimizden Okullarımızdan vs. Hayatımızdan tüm coğrafyamızdan kovuncaya kadar bu çığlıklar asla bitmeyecek!

Kuzey’den gelen Kızıl Kominizim, Sosyalizm, Batıdan gelen Kapitalizm ve Laisizm putlarını kalbimizden ve hayatımızdan yıkayıncaya ve yıkıncaya kadara vallahi bu feryatlar asla bitmeyecek!

İslam’a İsyan Âleminin pürmelal hali bu tablo değil midir? 

Başta İran olmak üzere Müslüman Ülkelerinin Yöneticileri ve DEAŞ (Irak Şam İblisi Devleti) El Kaide (El Haine) Beyrut Hizbul-Vahşet vs. gibi İslam adına İslam’a ve Müslümanlara en büyük ihaneti yapan bu baş belası örgütler, Allah’ın dostlarını düşman, düşmanlarını dost edinmeye hala utanmadan devam etmiyorlar mı?!

BAŞ TERÖRİST İsrail’le ve yandaşları zalimlerle savaşacaklarına, Onların talimat ve destekleriyle  Mazlum Müslüman kanını  akıtmaya devam etmiyorlar mı?!

Dinimizin, Vatanımızın ve Milletimizin Maddi ve Manevi güçlenmesi için uğraşan Müslümanlara, Kuzey ve Batı işbirlikçisi Müslüman kardeşleri Musallat olmuyor mu?!

O halde Allah, bizi düşmanlarına asla terk etmedi! Biz; Allah’ı ve İlkeleri; Kardeşlik, Sevgi, Merhamet, Ehliyet Emanet, Sadakat ve Sabır ilaçlarını terk ettik! Çıkar, Menfaat, Haset, Hırs hastalığıyla on para etmeyen Dünya’nın köleleri olduk!

Haydi, tüm bela ve musibetlerden kurtulmak istiyorsak, Kapılara ve Kullara kulluğu terk edelim! Nefsi, nesli; Cihad, Namaz, Zekât, Dua, Sabır ve sönmeyecek bir aşkla Allah’a Kulluğa dönüş kervanına katılalım İnşallah!

Tüm bu saldırılar karşısında sadece Allah’a Kulluğu terk etmeyenlere selam olsun!

Kudsi-i Hadisi Şerifinde “Kulum bana yürüyerek gelirse, Ben O Kuluma koşarak gelirim!” buyuran Allah’a ve Düzeni İslam’a coşarak koşan Fert, toplum ve Devletlere selam olsun!

Kıblesini, Doğu, Batı ve Kuzeyden yeniden Güney’e çevirmeye karar vermiş Türkiye ve diğer Ülke halklarına yöneticilerine selam olsun! Ve Müjdeler olsun ki; Tek galib Allah ve Taraftarları Müslümanlardır!

Çünkü Allah, sadece Muttaki, Muhlis, Muhsin ve Mucahid olan Sabırlı ve Sadık Mümin Kullarıyla beraberdir!

İsrail, Amerika, Rusya, Çin vs. gibi İnsanlık Düşmanları Emperyalist Devletler ise, Allah’ın sadece yeryüzündeki Çoban Köpekleridir! Nasıl mı? Haftaya İnşallah!

Cumamız tatil olması dileğiyle mübarek olsun. 

Sadece Allah’a emanet olunuz!

Selam, sevgi ve duayla. 

Şevki Yılmaz